Travala Kupon Kodu

Travala.com tarafından başlatılan tam 25 dolar Kupon ile tatilinizde büyük tasarruf sağlayın. Travala Kupon Kodu kullanım rehberi.

Travala 25 Dolar İade

Travala 25 $ İndirim Kodu

25$ kupon kazanmak için En az 200$ tutarındaki bir rezervasyon yapın!

  • 1- Sağ alt köşede duran kupon butonuna tıklayın.

  • 2- Travala.com 25 $ kupon otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacaktır.

  • 3- Yeni bir hesap oluşturmak için yönergeleri takip edin ve Travala.com’a üye olun.

25 $ İÇİN TIKLA

Travala.com 25$ Kupon Kodu Nasıl Alınır?

  • Travala tarafından sunulan 25 dolar indirim Kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Kampanya ilk defa üye olan kullanıcılar için uygundur. Hesabınız varsa yeni bir tane oluşturun!

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Travala tarafından garanti edilen kupon tutarı, otel çıkış tarihi sonrasını hesabınıza yatırılacaktır.

Travala.com’da, oteller, apartmanlar, villalar ve hostellerden 5 yıldızlı lüks tatil köylerine kadar her şey dahil olmak üzere dünyanın en büyük konaklama işletmelerini gezginlerle buluşturuyoruz.

İlk defa üye olan ve ilk defa kupon kodu ile rezervasyon yapanlara 25$ tutarında iade hesabınıza yüklenir. Hesabınız yok mu? Hemen bir tane oluşturun.

Yeni üye olurken davetiye linki kullananlar, davetiyede belirtilen ödüllerle kredilendirilecektir. İlk rezervasyon ve konaklama işlemini tamamlayarak rezervasyon için belirtilen ödül tutarını alırlar.

Bir üye yalnızca bir davet bağlantısı kullanabilir. Birden fazla davet kupon kodu kullananlar, sadece ilk defa kullandıkları ödülü kazanmayı hak ederler.

Davet ödülleri, diğer Travala davet programları veya teşvikleriyle birleştirilemez. Travala sahtecilik ve karapara aklama ile mücadele ile yaptırım uygulayabilir. Rezervasyonunuz daha sonra geri ödemeye hak kazanıyorsa, alabileceğiniz maksimum geri ödeme iptal edilebilir, gerçekte ödediğiniz tutardır.

Yukarı kısımda bulunan şartlardaki herhangi bir hükmün geçersiz, veya uygulanamaz olduğu kabul edilirse, bu hükmün (veya geçersiz kılan kısmının veya hükümsüz olduğu) dikkate alınır ve geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez .