Omio İndirim Kodu

Dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan Omio.com otobüs ve uçak seçenekleri ile en hızlı ve en ucuz yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Omio’nun en iyi tarafı gideceğiniz iki noktayı belirlediğinizde tüm yerel firmalar dahil olmak üzere seçenekleri önünüze listeliyor. Böylece firma firma bilet aramanıza gerek kalmıyor.

Üstelik Omio üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonu için 10€ Omio indirim kodu veriyor. Her hafta yenilenen Otobüs indirim kodları için ziyaret edin!

Omio 10 euro indirim Kodu

Omio 10 € İndirim Kodu

En az 40 Euro tutarındaki bir rezervasyon için 10 Euro indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Omio 10 € indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Omio’a üyeliğinizi tamamlayın.

10 € İÇİN TIKLA

Omio kupon Kodu

Omio 10 Euro İndirim Nasıl Alınır?

  • Omio.com‘un başlattığı yeni üyeler için 10 € indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Omio.com kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşvik etmek için 10 € indirim sağlar.

  • Gideceğiniz iki noktayı ve tarihleri belirleyin, size sunulan tüm seçenekler arasından uygun olanı için rezervasyonu tamamlayın.

  • Omio.com tarafından sunulan indirim tutarı toplam ücretten düşecektir. Sadece geri kalan tutarı ödeyerek işlemi tamamlayın.

omio promosyon kodu

Avrupa çapında ulaşım konusunda ilk akla gelen rezervasyon platformlarından biri olan GoEuro, 2019’un ilk günlerinden itibaren Omio oldu. Başında ve sonunda bulunan ”O” harfleri, harita üzerinde iki noktayı temsil ediyor. Tren, otobüs ve uçak seferi rezervasyonu yaparken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi platform arasında gösteriliyor. Omio bugün 15 ülkeyi kapsıyor ve birçok ülkeden aylık 27 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Omio İndirim Kodu

Seyahat Bonusu yalnızca Omio Platformu üzerinden rezervasyon yapılan ve ödenen rezervasyonlar için kullanılabilir. Ödeme sayfasında sağlanan indirimi göreceksiniz. Katılmak için Üyeler, Omio.com Şartlar ve Koşulları’nın bir parçası olan bu şartları kabul etmelidir.

Omio Kupon Kodu

Seyahat Bonusu, veriliş tarihinden itibaren bir yıl içinde kullanılmalı. Bu dönem aralığında kullanılmayan bonuslar otomatik olarak sona erecektir.

Seyahat Bonusunu kullanmak için belirtilen minimum toplam sepet fiyatına (herhangi bir hizmet ücreti veya vergi hariç) sahip olmalıdır.

Tavsiye Programından kazanılan Seyahat Bonusu başka promosyon veya tekliflerle birleştirilemez

Seyahat Bonusu yalnızca promosyon amaçlı verilen kuponlardır. Bu kuponların nakit değeri yoktur ve nakde çevrilemez.

Omio Promosyon Kodu

Tavsiye Edilenler aynı kişiler birden fazla Omio Hesabı oluşturduysa Seyahat Bonusu kazanılmayabilir. (Bu madde kesin bir hüküm belirtmediği için uygun koşullarda tekrar bonus alabilirsiniz.)