Booking Kupon Kodu

Booking Kupon Kodu Ağustos 2023 itibariyle yenilenen indirim kodları ve müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı otel rezervasyonu ile büyük bir kampanya başlattı. Booking indirim kodu ile yapacağınız rezervasyonlar büyük fırsatlar içeriyor. 28 Eylül’e kadarki konaklamalarda, Tatil Fırsatı ile en az %15 tasarruf edebilirsiniz.

Booking Kupon Kodu

Flaş Fırsatlar!

Hayalindeki seyahat noktasını keşfederken en az %15 tasarruf et.

Fırsatları görüntüle
Booking Kupon Kodu

Sezon Fırsatları

Erken rezervayon kampanyası ile süpriz indirim oranları kazanın!

Fırsatları görüntüle
Booking Kupon Kodu

Sezon Fırsatları

Erken rezervayon kampanyası ile süpriz indirim oranları kazanın!

Fırsatları görüntüle

En Son Fırsatlar!

CheapOair İndirim Kodu

25$ Kupon Kodu

25$ indirim kazanmak için en az 50$ tutarındaki bir rezervasyon yapın!

25$ için Tıkla

Booking Kupon Kodu

Booking Kupon Kodu

Sezon Fırsatları

Erken rezervayon kampanyası ile süpriz indirim oranları kazanın!

Fırsatları görüntüle

Booking indirim Kodu

Booking indirim Kodu

Sezon Fırsatları

Erken rezervayon kampanyası ile süpriz indirim oranları kazanın!

Fırsatları görüntüle

Booking Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Booking kupon kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Sizin için en uygun seçeneği belirleyin ve indirim butonu’na tıklayın.

  • Booking Kuponun kodu otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacaktır.

  • Booking.com hesabınız ile giriş yapın, Hesabınız yoksa yeni bir tane oluşturun.

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Booking.com tarafından garanti edilen indirim tutarı, check-out tarihin’den 14 ile 30 gün içerisinde kartınıza gönderecektir.

  • Yukarıda görüldüğü gibi 1.rezervasyon için iade onaylanmış.

  • Bu aşamadan sonra kartınızı eklediğiniz takdirde Booking indirim tutarı verilecektir.

  • ikinci rezervasyon için halen onaylanma aşamasında. 14-30 gün beklemeniz taktirde paranız gelecektir.

Booking En Yeni İndirim Kupon Kodları

Booking.com ile 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında yapacağınız otel rezervasyonları için indirimler sizleri bekliyor. Booking.com’da hangi fırsat size daha uygun? gelin birlikte inceleyelim.

Booking Kupon Kodu

Booking indirim Kodu

2023 Süper Yaz Fırsatı

Booking indirim kodu 1 Nisan -28 Eylül Mart konaklamaları için Tatil Fırsatıyla indirimli arama yapın, kampanyalar arasından size uygun olanı seçin. Kampanya'dan yararlanmak için kupon kodu, indirim kodu veya hediye çeki gibi ekstra işlem yapmanız gerekmez. Yapmanız gereken Fırsatları görüntüle butonu'na tıklamak. Daha sonra Booking indirim sayfası otomatik olarak açılacaktır. Açılan Booking sayfasın'da konaklama yapacağınız yeri ve tarihi yazarak arama yapın. İşte Booking indirim kodu ile seçebileceğiniz en iyi Paris otelleri, Paris’te Nerede Kalınır? Rehberi>>>

Fırsatları görüntüle

Booking İndirim Kodu

Booking Kupon Kodu

2023 Süper Yaz Fırsatı

Booking.com'un 1 Nisan - 28 Eylül tarihleri arasında geçerli olan Tatil Fırsatı ile indirimli arama yapabilirsiniz. Kupon kodu, indirim kodu veya hediye çeki gibi ekstra işlemler yapmanıza gerek yok. Sadece "Fırsatları Görüntüle" butonuna tıklayarak Booking indirim sayfasına gidebilir, konaklama yapmak istediğiniz yeri ve tarihi yazarak aramanızı yapabilirsiniz. Booking Kupon Kodu ile en iyi New York otellerini seçebilir ve New York'ta nerede kalınacağına dair rehberi inceleyebilirsiniz.

Fırsatları görüntüle

Booking Kupon Kodu

Booking Kupon Kodu

2023 Süper Yaz Fırsatı

Booking indirim kodu 1 Nisan -28 Eylül konaklamaları için Tatil Fırsatıyla indirimli arama yapın, kampanyalar arasından size uygun olanı seçin. İndirimler'den yararlanmak için kupon kodu, indirim kodu veya hediye çeki gibi ekstra işlem yapmanız gerekmez. Yapmanız gereken Fırsatları görüntüle butonu'na tıklamak. Daha sonra Booking.com indirim sayfası otomatik olarak açılacaktır. Açılan Booking sayfasın'da konaklama yapacağınız yeri ve tarihi yazarak arama yapın. Sizler için Booking indirim seçebileceğiniz en iyi Lviv otelleri, Lviv’de Nerede Kalınır? yazımda listeledik >>>

Fırsatları görüntüle

Booking Kupon Kodu

Booking Kupon

2023 Süper Yaz Fırsatı

Booking com indirim 1 Nisan -28 Eylül konaklamaları için Tatil Fırsatıyla indirimli arama yapın, kampanyalar arasından size uygun olanı seçin. İndirimler'den yararlanmak için kupon kodu, indirim kodu veya hediye çeki gibi ekstra işlem yapmanız gerekmez. Yapmanız gereken Fırsatları görüntüle butonu'na dokunmak. Daha sonra Booking.com indirim sayfası otomatik olarak açılacaktır. Açılan Booking sayfasın'da konaklama yapacağınız yeri ve tarihi yazarak arama yapın. İşte Booking com indirim seçebileceğiniz en iyi Berlin otelleri, Berlin’de Nerede Kalınır? Rehber yazısı >>>

Fırsatları görüntüle

Booking Promosyon Kodu

Booking Kupon

2023 Süper Yaz Fırsatı

Booking.com'un 1 Nisan - 28 Eylül tarihleri arasındaki Tatil Fırsatıyla indirimli konaklama yapabilirsiniz. Kampanyalar arasından size uygun olanı seçebilirsiniz ve ekstra bir kupon kodu veya hediye çeki gibi işlemler yapmanıza gerek yok. Sadece "Fırsatları Görüntüle" butonuna tıklayarak Booking indirim sayfasına ulaşabilir, konaklama yapmak istediğiniz tarihi yazarak aramanızı yapabilirsiniz. Booking indirim kodu ile en iyi Rio De Janeiro otellerini seçebilir ve şehirde nerede kalınacağına dair rehberi inceleyebilirsiniz. Tatilinizi daha ekonomik ve keyifli hale getirmek için bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Fırsatları görüntüle

Booking Kupon Kodu 2023

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın en büyük e-ticareti şirketlerinden biri haline geldi. Booking.com, dünya çapında 70 ülkedeki 198 ofiste 17.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Online seyahat rezervasyon firmaları arasında defalarca en çok rezervasyon yapma oranını halen elinde tutuyor. Booking.com’un 40’tan fazla dilde kullanabileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamaları dünya çapında toplamda 29 milyon yayınlanan tesis sunmakla beraber 228 ülkede 150 bin seyahat noktasın'da hizmet vermekte.

Dolayısıyla iş ya da eğlence fark etmeksizin Booking.com indirim kuponları ile ideal konaklama tesislerini anında, hızlıca ve kolaylıkla rezerve edebilirsiniz.

Booking tarafından kullanıcıları teşvik etmek için yayınlamış Booking Kupon Kodu kampanyaları ile en ucuz otel rezervasyonu sağlıyor. İlk defa üye olan ve ilk defa kupon kodu ile rezervasyon yapanlara seçtikleri tutarı tatil dönüşü 14-30 gün içerisinde kartınıza iade etmektedir.

Booking Kupon Kodu

Booking kupon kodu ile 1 hesap 1 defa ödül alır. Rezervasyon aşamasında iade alacağınıza dair uyarı çıkacaktır ama sonuç olarak iade alamayacaksınız.

Booking Kupon Kodu

Booking.com kuponları 10 defa kullanılmak üzeri tasarlanmıştır. Bu nedenle kullanmadan önce kuponun sahibine kesinlikle uygun olduğunu sorun. Gezilecek Yollar ekibi olarak indirim linklerini sürekli güncel tutuyoruz.

Türkiye'de bazı bankalar çok hızlı paranızı hesabınıza yansıtırken, bazıları çok sorunlu ve uzun bir bekleme süresi vardır. Bu yüzden hangi bankayı kullandığınız önemli. Aşağıda bu konu hakkında başımdan geçen Booking indirim kodu anımı sizler ile paylaştım. Vaktiniz varsa ilginizi çekecek bir hikaye olduğunu düşünüyorum.

2019 En Hızlı Hesaba işlem yapan Bankalar Sırası ile:

1- Akbank Neokart (2 Gün)

2-Akbank Kredi Kartı (3 Gün)

3-CepteTeb Kredi Kartı (3,4 Gün)

4-Enpara Kredi Kartı (4 Gün)

5-İş Bankası Kredi Kartı (4 Gün)

2019 En Yavaş Hesaba işlem yapan Bankalar Sırası ile:

1- Halkbank Paraf Kart (32 Gün ile Rekor!!!)

2- Ziraat Bankası (7 Gün)

Bu 2 banka harici pekte sorunlu bankaya denk gelmedim. Yukarıdaki bilgiler tamamen kendi deneyimlerim sonucu oluşturulmuştur. Kurumların talepleri olursa ilgili belgeleri sunabilirim.

Booking Kupon Kodu Tecrübelerim 1

Üstelik bazı destinasyonlar ve Booking erken rezervasyon indirimleri ile daha uygun fiyata rezervasyon yapmanız mümkün. Tüm bu Booking indirim kampanyası 2023 yılında tatile çıkacakların yüzünü güldürüyor.

Peki neden 15 gün beklemeliyim?

Bu sürecin uzun sürdüğünü düşünebilirsiniz fakat sistemin doğru çalışması için gereken süreç tam olarak 15 gün. Bunun nedeni ilk önce rezervasyonu yaptınız ama bu tesis'de konaklama yaptınız mı? Sonuçta Booking.com size iptal ettiğiniz bir rezervasyon için indirim yapamaz. Bununla birlikte tesis kaldığınıza dair Booking'e onay vermesi gerekli. İşte tüm bu süreç sonrası sizin hak ettiğiniz Booking indirim kuponu hesabınıza gönderilmek üzere işleme alınacaktır.

Normal koşullar altında işleme alınmış bir Booking indirim tutarı 3 iş günü içinde banka yada kredi kartınıza yatırılacaktır. Fakat bazı bankaların bu süreci gereksiz şekilde uzattığına bizzat şahit oldum.

Booking Kupon Kodu ve Banka Maceram

2019 yılında Halkbank Paraf kartına 6 adet 25$ toplamda 150$ iade yatması gerekiyordu. Lakin aradan geçen 2 ay sonrası herhangi bir Booking indirimi gelmedi. Daha sonra Booking.com ile irtibata geçtim ve para transferinin 2 ay önce yapılığını öğrendim. Daha sonraki 1 hafta Halkbank müşteri hizmetlerine olayı anlattım fakat sürekli standart cevaplar ile bir sonuç alamadım.

En son karar vermiştim bankaya giderek hakkımı savunacaktım. Banka'ya gittim ve gişe görevlisi ile görüşmeye başladım. Fakat aynı şekilde gişe görevlisi'de Booking indirim kodu ile gelen hiç bir işlem'den habersiz ve hiçbir sistemde böyle bir transferin varlığından bir ize rastlayamadı. Daha üst düzey bir banka çalışanı'na aktardı ve tüm süreci ona tekrar anlattım. Lakin oda Booking indirim kuponları ile gelen tutarın izine rastlayamadı.

Sabrımın ve umutlarımın sonuna yaklaşırken İstanbul Halkbank Genel Müdürlüğüne telefon edeceğini söyledi. Halkbank Genel Müdürlüğünde çalışan banka personeli yabancı para sorumlusu personele aktardı. İşte tam olarak benim aylardır paramı bekleten sorumsuz personel ile tanışmış olduk.

Booking indirim Kodu ve Banka Transferi

Konuyu tamamen tekrar sil baştan anlattığım 6. ve sonuncu kişi bu personel oldu. Hesabımı kontrol ettiğinde verdiği cevap tamamen komik bir cevaptı. Benim Booking kupon kodu ile kazandığım bu transferi aylar önce gördüğünü ama alışverişi bu kart ile yapmadığım için neyin iadesi olduğunu anlayamamış. Bu nedenle Booking.com yetkilileri ile iletişime geçmeye çalışmış, fakat büyük olasılık ile yanıt alamadığı için benim Booking indirim kodu ile kazandığım iade tutarını hesabıma yatırmamış.

Tüm bu anlattıklarını büyük bir olgunluk ve sabır ile dinledikten sonra işlemin bana ait olduğunu ve tutarın doğru olduğunu söyledim. Gün içerisinde Booking kupon ile kazandığım tutarın 2 ay önceki yüksek kur oranı ile hesabıma aktarılacağını söyledi. Fakat böylesi sorumsuz bir personelin sözüne ne kadar sadık olduğunu düşünüyorsunuz?

Evet 2 gün geçti ve Booking indirim kodu ile kazandığım 150 dolar tutarında transferim halen hesabıma geçmedi. Bankaya gittim ve bana yardımcı olan son personeli buldum. Booking kuponları ile kazandığım tutarın hesabıma halen gelmediğini söylediğimde o bile inanmadı. Hemen İstanbul Halkbank genel müdürlük yabancı para sorumlusu olan kişiyi tekrar aradı. Bana neden Booking kupon kodu ile kazandığım tutarın yatırılmadığını söylemedi fakat işlemler arasında benim transferi unuttuğunu söyledi. Dilerseniz burada bekleyin 10 dakika içerisinde paranız hesabınıza yatırılacaktır dedi. Ben beklemeye koyuldum ve 5 dakika sonra hesabıma para geldi. Tüm bu zaman kaybı ve uğraştığım işlemlerin tek bir sorumsuz personel'den kaynaklandığını biliyordum fakat Booking indirim kodu ile kazandığım tutar hesabıma geldiği içinde mutlu oldum. Kısacası yukarıda bahsettiğim bankalar arsasından Booking Promosyon kodunu sorunsuz işleme alanları tercih etmenizde fayda var.