Uber İndirim Kodu

Dijital taksi uygulamasının mucidi ve sektörün en önemli firması olan Uber 900’den fazla şehir’de hizmet vermekte. Dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan Uber taksi seçenekleri ile en hızlı ve en ucuz yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Uber’in en iyi tarafı gideceğiniz iki noktayı belirlediğinizde sürpriz fiyatlar ile karşılaşmadan en uygun fiyatlı yolculuk yapacağınızı bilmek oluyor.

Üstelik Uber üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonu için 15 TL Uber indirim kodu veriyor. Her hafta yenilenen Taksi indirim kodları için ziyaret edin!

Uber 15 TL İndirim Kodu

İlk defa Uber uygulaması kullanın 15 TL indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Uber 15 TL indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Uber’e üyeliğinizi tamamlayın.

15 TL İÇİN TIKLA

Uber İndirim Kodu

Uber 15 TL İndirim Nasıl Alınır?

  • Uber tarafından yeni üyeler için sunulan 15 TL indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Uber kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşvik etmek için 10ZŁ indirim sağlar. Bu tutar yaklaşık olarak 15 TL eşittir.

  • Gideceğiniz iki noktayı belirleyin, size sunulan tüm seçenekler arasından uygun olanı seçin ve taksi çağıracağınız noktayı işaretleyin.

  • Uber tarafından sunulan indirim tutarı toplam ücretten otomatik olarak düşecektir. Sadece geri kalan tutarı ödeyerek yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Uber akıllı telefon uygulası ile dijital taksi çağını başlatan ilk firmadır. Telefona yüklendikten sonra kullanıcılara gidecekleri yerlere kadar eşlik edecek ulaşım aracını tespit etme, bulma, çağırma, fiyatını ve güzergahını belirleme hizmeti vermektedir. Kullanıcı gideceği yere klasik araçlar, lüks araçlar ve büyük araçlar dahil bir çok seçenek sunar.

Uber İndirim Kodu

Uygulamayı indirdikten sonra ilk defa üye olan kullanıcılar, ilk seyahatleri için indirim oranını kullanılabilir. Ödeme sayfasında sağlanan indirimi göreceksiniz. Katılmak için üyeler, Uber.com’da bulunan Şartlar ve Koşulları’nın bir parçası olan bu şartları kabul etmelidir.

Uber Kupon Kodu

Seyahat Bonusunu kullanmak için belirtilen minimum toplam sepet fiyatına (herhangi bir hizmet ücreti veya vergi hariç) sahip olmalıdır.

Tavsiye Programından kazanılan Seyahat Bonusu başka promosyon veya tekliflerle birleştirilemez

Seyahat Bonusu yalnızca promosyon amaçlı verilen kuponlar dır. Bu kuponların nakit değeri yoktur ve nakde çevrilemez.

Uber Promosyon Kodu

Tavsiye Edilen aynı kişiler birden fazla Uber Hesabı oluşturmak için farklı cihaz ve telefon numarasına ihtiyaçları var. Uygulamayı kaldırsanız dahi Uber sizi cihazınız’dan tanıyacaktır. Bu nedenle tatiliniz sırasında boşuna zaman kaybı yaşamayın.