Uber Eats indirim Kodu

Dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan Uber Eats, binlerce restoran, yüz binlerce yemekten istediğinizi anında online sipariş edebilir, paket servis ile yemeğiniz dakikalar içinde elinize ulaşır. İlk defa online yemek siparişi verirken kayıt olma gibi işlemler ile uğraşabilirsiniz. Fakat online yemek siparişi verdikten sonra hızlı ve hesaplı fiyat garantisi olan Uber Eats’i devamlı kullanmaya başlayacaksınız.

Uber Eats üzerinden yapacağınız ilk sipariş için 25 TL Uber Eats indirim kodu veriyor. Her hafta yenilenen sipariş indirim kodları için ziyaret edin!

Uber Eats İndirim Kodu

Uber Eats 25 TL İndirim Kodu

İlk defa Uber Eats uygulaması kullanın 25 TL indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Uber Eats 25 TL indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Uber Eats’e üyeliğinizi tamamlayın.

  • 4- Ekranda bulunan Uber Eats Kupon Kodu uygulamada Hesabım/Promosyon Ekle kısmına girin.

25 TL İÇİN TIKLA

Uber İndirim Kodu

Uber Eats 25 TL İndirim Nasıl Alınır?

  • Uber Eats tarafından başlatılan yeni üyeler için 25 TL indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Uber kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşvik etmek için 15 ZŁ indirim sağlar. Bu tutar yaklaşık olarak 25 TL eşittir.

  • Uygulamayı indirin ve Hesabım/Promosyon/ Promosyon Ekle açarak promosyon kodunuzu girin.

  • Bundan sonra yapmanız gereken siparişini vermek.

  • Uber Eats tarafından sunulan indirim tutarı toplam ücretten otomatik olarak düşecektir. Sadece geri kalan tutarı ödeyerek yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uber Eats uygulamasıyla, bölgenizde yemek siparişi verebileceğiniz geniş bir yemek ve restoran yelpazesine erişebilir ve böylece menülerinde bulunan  en lezzetli yemekleri sipariş verebileceğiniz yemek teslimatı platformudur.

Uber Eats İndirim Kodu

Uygulamayı indirdikten sonra ilk defa üye olan kullanıcılar, ilk siparişleri için indirim oranını kullanılabilir. Ödeme sayfasında sağlanan indirimi göreceksiniz.

Uber Eats Kupon Kodu

Siparişi vermeden önce Promosyonu hesabınıza eklediğinizden emin olun. Siparişiniz verildikten sonra promosyonlar uygulanamaz.

Sipariş Bonusunu kullanmak için belirtilen minimum toplam sepet fiyatına (herhangi bir hizmet ücreti veya vergi hariç) sahip olmalıdır.

Tavsiye Programından kazanılan Sipariş Bonusu başka promosyon veya tekliflerle birleştirilemez

Sipariş Bonusu yalnızca promosyon amaçlı verilen kuponlardır. Bu kuponların nakit değeri yoktur ve nakde çevrilemez.

Uber Eats’ta yüzlerce restoran arasından seçim yapabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda, ilham almak için haritada gezinebilir veya belirli bir restoran veya mutfağı arayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir şey bulduğunuzda, sepetinize eklemek için üzerine dokunun.

Sipariş vermeye hazır olduğunuzda, adresinizi, tahmini bir teslimat süresini ve ücreti teslimat ücreti dahil siparişin fiyatını göreceksiniz. Her şey doğru göründüğünde, Sipariş ver’e dokunun.

Uygulamada siparişinizi takip edin. İlk olarak restoranın kabul edileceğini ve hazırlık yapmaya başlayacağını göreceksiniz. Tüm aşamaları uygulamadan takip edebilirsiniz.