Travala İndirim Kodu

Otel rezervasyonu için Travala.com’u kullanın. Tatilinizi 25$ ”175 TL” ucuza getirin! Her hafta yenilenen Travala indirim kodu için ziyaret edin.

Travala İndirim Kodu

Travala 25 $ İndirim Kodu

En az 200 dolar tutarındaki bir rezervasyon için 25 dolar indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Travala 25 USD indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Travala’a üyeliğinizi tamamlayın.

25 $ İÇİN TIKLA

Travala 25 Dolar İndirim Nasıl Alınır?

  • Travala.com‘un başlattığı yeni üyeler için 25$ iade Kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Travala.com kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşfik etmek için 25 dolar indirim sağlar, hemen yeni bir tane oluşturun!

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Travala.com tarafından garanti edilen indirim tutarı, check-out tarihi sonrasını hesabınıza yatırılacaktır.

Travala.com platformu şu anda 230 ülkede 2.000.000’nin üstü mülk sunuyor ve ünlü seyahat rezervasyon platformlarından %40’a kadar daha ucuz fiyatlarla.

Travala.com Davet Programı Üyeler Travala.com’da yeni kullanıcılar olmaya davet ederek Gelecekteki konaklama rezervasyonlarında ödül kazanmalarını sağlar. Katılmak için Üyeler, Travala.com Şartlar ve Koşulları’nın bir parçası olan bu şartları kabul etmelidir.

ilk defa Travala.com hesabı oluşturmak için davet bağlantısını tıklanır. Üye olunduğu tarihi takiben 90 gün içerisinde 200$ lık bir rezervasyon tamamlamaları koşulunda 25 dolar tutarında indirim kazanmaya hak kazanırlar.

Bir Travala kullanıcısı sadece ilk defasında kullandığı indirim linki ile üye olduğunda indirim kazanmaya hak kazanır. Daha sonraki kullanılacak olan hesaplar için ödül kazanamaz.

Travala.com’un Şartlar ve Koşullarının sahte rezervasyonlar, karapara aklama, ihlal edilmesi veya teknik hatalardan şüphelenilmesi durumunda, rezervasyonlarınızı iptal etme hakkını saklı tutar. Travala Davet ödülleri, diğer Travala davet programları veya teşvikleriyle birleştirilemez.

Travala Referans ödülü , diğer Travala.com teşvik programları ile birleştirilemez.