Travala İndirim Kodu

Otel rezervasyonu için Travala.com’u kullanın. Tatilinizi 50$ ”300 TL” ucuza getirin! Her hafta yenilenen Travala indirim kodu için ziyaret edin.

Travala 50 Dolar indirim

Travala 50 $ İndirim Kodu

En az 200 dolar tutarındaki bir rezervasyon için 50 dolar indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Travala 50 USD indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Travala’a üyeliğinizi tamamlayın.

50 $ İÇİN TIKLA

Travala 50 Dolar İndirim Nasıl Alınır?

  • Travala.com‘un başlattığı yeni üyeler için 50$ iade Kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Travala.com kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşfik etmek için 50 dolar indirim sağlar, hemen yeni bir tane oluşturun!

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Travala.com tarafından garanti edilen indirim tutarı, check-out tarihi sonrasını hesabınıza yatırılacaktır.

Travala indirim kodunu kullanma

Travala.com platformu şu anda 230 ülkede 2.000.000’nin üstü mülk sunuyor ve ünlü seyahat rezervasyon platformlarından %40’a kadar daha ucuz fiyatlarla.

Travala.com Davet Programı Üyeler Travala.com’da yeni kullanıcılar olmaya davet ederek Gelecekteki konaklama rezervasyonlarında ödül kazanmalarını sağlar. Katılmak için Üyeler, Travala.com Şartlar ve Koşulları’nın bir parçası olan bu şartları kabul etmelidir.

ilk defa Travala.com hesabı oluşturmak için davet bağlantısını tıklanır. Üye olunduğu tarihi takiben 90 gün içerisinde 100$ lık bir rezervasyon tamamlamaları koşulunda 50 dolar tutarında indirim kazanmaya hak kazanırlar.

Bir Travala kullanıcısı sadece ilk defasında kullandığı indirim linki ile üye olduğunda indirim kazanmaya hak kazanır. Daha sonraki kullanılacak olan hesaplar için ödül kazanamaz.

Travala.com’un Şartlar ve Koşullarının sahte rezervasyonlar, karapara aklama, ihlal edilmesi veya teknik hatalardan şüphelenilmesi durumunda, rezervasyonlarınızı iptal etme hakkını saklı tutar. Travala Davet ödülleri, diğer Travala davet programları veya teşvikleriyle birleştirilemez.

Travala Referans ödülü , diğer Travala.com teşvik programları ile birleştirilemez.