Travala 25 Dolar İade

En az $200 tutarındaki bir rezervasyon için $25 indirim kazanın. Travala 25 dolar iade fırsatlarını yakalamak için tıklayın ve ucuza konaklayın!

Travala 25 $ İade

En az 200 $ (+KDV) tutarındaki bir rezervasyon için 25 $ indirim kazanın.

  • 1- Sağ köşedeki iade butonuna tıklayın.

  • 2- Travala 25 Dolar iade otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacaktır.

  • 3- Yeni bir hesap oluşturmak için adımları takip edin ve Travala’a üye olun.

50 $ İÇİN TIKLA

Travala 25 Dolar İade Nasıl Alınır?

  • Travala 25 $ iade Kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Travala 25 dolar kampanyası ilk defa üye olan kullanıcılar için geçerlidir. Hesabınız varsa yeni bir tane oluşturun!

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Travala tarafından garanti edilen iade tutarı, check-out tarihi sonrasını hesabınıza yatırılacaktır.

2017 yılında kurulan Travala.com, dünya çapında binlerce müşterinin tercih ettiği çevrimiçi seyahat acentesi olarak güvendiği bir platform.

Herkes katılabilir, sadece Travala.com’da bir hesap oluşturun.

Üyeler şu durumlarda Ödüller kazanabilirler: bir davetli, Şartlar ve Koşullarımıza uygun geçerli bir Travala.com hesabı oluşturmak için davet bağlantısını tıklanır. Üye olduktan sonra ilk rezervasyonlarını tamamlar ve ödül almaya hak kazanırlar.

Bir davetlinin birden fazla Üyeden davet bağlantıları alması durumunda, yalnızca davetiyenin ilk kullandığı davet bağlantısıyla ilişkilendirilen ödülü kazanır.

Travala Davet ödülleri, diğer Travala.com davet programları veya teşvikleriyle birleştirilemez. Travala.com’un Şartlar ve Koşullarının sahteciliği, ihlal edilmesi veya teknik hatalardan şüphelenilmesi durumunda, rezervasyonlarınızı iptal etme hakkını saklı tutar.

Travala.com, herhangi bir nedenle ve herhangi bir zamanda bir kullanıcının ödül sistemine katılma kabiliyetini askıya alabilir. Travala.com Hüküm ve Koşullarını ihlal ettiğini düşündüğümüz bir etkinlik olduğunu fark edersek hesapları askıya alma hakkımızı saklı tutarız.  Tüm davet etkinliklerini inceleme ve davetleri tamamen kendi takdirimize bağlı olarak adil ve uygun gördüğü şekilde değiştirme hakkımız saklıdır. Rezervasyon yapan kullanıcıların rezervasyon yaptıkları an itibariyle bu koşul ve şartları kabul ettiğini bildirirler.