Tokyo Gezilecek Yerler Haritası

Tokyo Gezilecek Yerler Haritası

Tokyo seyahatini ucuza getirmenin temel koşullarından biri Tokyo’da ulaşım işini ucuza getirmek. Yukarıda hazırladığımız Gezilecek Yerler Haritası bu konuda size büyük yardım sağlayacak. Özellikle belirlediğimiz noktalara ulaşım konusunda toplu taşıma araçlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Seyahat başlamadan Google map uygulamasından Tokyo offline haritasını indirmeyi unutmayın. Google Harita üzerinden sizin için gezilecek ve önemli yerleri kayıt ettim. İşaretlediğim noktaları kendi haritanıza eklemek için buraya tıklamanız yeterli. Zamanı en iyi şekilde kullanmak adına bu tür işleri önceden yapmayı unutmayın.

Tokyo Gezilecek Yerler Haritası

Tokyo Otelleri ve En İyi Fiyat Garantisi

Tokyo Metro Haritası

Tokyo Metro Haritası

Haritayı Büyütmek için resme tıklayın!

Tokyo Şehir içi ulaşım bilgileri ve Tokyo metro haritasını sizin için hazırladık. Her yere metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz Tokyo’nun metro hattı şahane. Seyahat öncesi gideceğiniz yerlere nasıl ulaşacağınız konusunda genel bir planlama yapmanızı tavsiye ederim. Tokyo metro hattı dünyanın en modern demir hatları arasında yer almaktadır. Seyahatinizi kolaylaştırmak ve daha fazlasını ”Tokyo Havaalanı Ulaşım Rehberi” başlıklı yazılarımda bulabilirsiniz.

Bunlar dışında ulaşım gerçekten pahalı ve bir yere giderken insanı düşündürecek cinsten. Bu nedenle gideceğiniz yerleri önceden belirlerken ulaşım faktörünü unutmayın. Ülke genelinde çok gelişmiş bir hızlı tren demiryolu hattı bulunuyor. Tokyo’dan farklı şehirlere gidecekler için bu trenler alternatif olabilir.