İstanbul Gezilecek Yerler Haritası

İstanbul Gezilecek Yerler Haritası

Google Harita üzerinden sizin için gezilecek ve önemli yerleri kayıt ettim. İşaretlediğim noktaları kendi haritanıza eklemek için buraya tıklamanız yeterli. Zamanı en iyi şekilde kullanmak adına bu tür işleri önceden yapmayı unutmayın. Seyahat öncesi Google Harita uygulamasını cihaza indirin. Kalacağınız bölgeye göre gezilecek yerler listenizi konumlandırın ve seyahatiniz boyunca İstanbul şehrine daha çok zaman ayırın.

İstanbul Gezilecek Yerler Haritası

İstanbul Otelleri ve En İyi Fiyat Garantisi

İstanbul Metro Haritası

istanbul metro haritası

Haritayı Büyütmek için resme tıklayın!

İstanbul Şehir içi ulaşım bilgileri ve İstanbul metro haritasını sizin için hazırladık. Seyahat öncesi gideceğiniz yerlere nasıl ulaşacağınız konusunda genel bir planlama yapmanızı tavsiye ederim. İstanbul metro hattı son yapılan projeler ile şehrin tamamını kapsayacak şekilde hizmet vermekte. Seyahatinizi kolaylaştırmak ve daha fazla ulaşım bilgisini ”İstanbul Havaalanı Ulaşım Rehberi” başlıklı yazılarımda bulabilirsiniz.

İstanbul söz konusu olduğunda ulaşımın ne kadar zor ve yavaş ilerlediğini herkes tarafından bilinir. Bu nedenle gideceğiniz yerlerde kesinlikle metro ilk tercihiniz olsun.