Flixbus İndirim Kodu 2023

Avrupanın birçok ülkesinde yaygın olarak kullanılan Flixbus.com otobüs seçenekleri ile en hızlı ve en ucuz yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Flixbus indirim kodu 2023 yılında yenilenen kampanyası ile seyahatinizde tasarruf etmenizi sağlar. Sizde Omio platformuna üye olarak 10€ indirimi yakalayın! Omio üzerinden gideceğiniz rotayı ve tarihi girdiğinizde, Flixbus’in tüm otobüs seferlerini  görebilirsiniz. İlk üyeler için sunulan 10€ indirimi kazanmak için en az 40€ bir sepete ulaşmanız gerekiyor.

Firma yeni müşterileri teşvik amaçlı ilk rezervasyonlar için 10€ Flixbus indirim kodu veriyor. Her hafta yenilenen Otobüs indirim kodları için ziyaret edin!

10 € Flixbus Kupon

10 € Flixbus Kupon Kodu

Flixbus ile 40 Euro tutarındaki bir rezervasyon için 10 Euro indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Flixbus 10 € indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve üyeliğinizi tamamlayın.

10 € İÇİN TIKLA

Flixbus İndirim Kodu 2020

Flixbus 10 Euro İndirim Nasıl Alınır?

  • Yeni üyeler için 10 € indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Flixbus.com kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşvik etmek için 10 € indirim sağlar.

  • Gideceğiniz iki noktayı ve tarihleri belirleyin, size sunulan tüm seçenekler arasından uygun olanı için rezervasyonu tamamlayın.

  • 10€ indirim tutarı toplam ücretten otomatik olarak düşecektir. Sepetinize uygulanan indirim sonrası kalan tutarı ödeyerek işlemi tamamlayın.

Flixbus Kupon Kodu

Flixbus

FlixBus, 2013 yılından beri 100 milyondan fazla insanın seyahat etme biçimini kökünden değiştiren, yenilikçi bir seyahat hizmeti sunar. Teknoloji girişimi, e-ticaret platformu ve sürdürülebilir bir ulaşım ağı şirketinin eşsiz bir birleşimi olarak çok kısa bir sürede Avrupa’nın en büyük şehirler arası otobüs ağını oluşturan FlixBus, bütçeleri ne olursa olsun tüm gezginlere dünyayı keşfetme imkanı sağlar.

Flixbus İndirim Kodu

Her 30 dakikada bir kalkan 350.000’den fazla otobüs seferi ile gezginlerin gidecekleri yere güvenle ulaşmasına olanak sağlayan Flixbus, kaliteli bir hizmet vermekte. Avrupa’da 28 ülkeye yayılan 2.000’den fazla seyahat rotası arasından gitmek istediğiniz yeri seçin ve Avrupa’yı FlixBus ile keşfedin! Üstelik ilk kez üye olanlar için yukarıda bulunan indirim butonunu kullanarak üye olanlara 10€ indirim otomatik olarak uygulanır.

Tavsiye Edilenler aynı kişiler birden fazla Hesabı oluşturduysa Seyahat Bonusu kazanılmayabilir.