Booking İndirim Kodu

Booking.com‘dan doğrulanmış 6 kupondan birini seçin. Tatilinizi ucuza getirin! Her hafta yenilenen Booking indirim kodu için ziyaret edin.

İlkbahar Tatili Fırsatları

Erken rezervayon ile %20 indirim kazanmak için hemen rezervasyon yapın!

Fırsatları görüntüle

Booking İndirim Kodu ile Nasıl Rezervasyon Yapılır?

  • Booking indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Sizin için en uygun seçeneği belirleyin ve butona tıklayın.

  • Booking indirim kodu otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacaktır.

  • Booking hesabınız ile giriş yapın, Hesabınız yoksa yeni bir tane oluşturun.

  • Konaklamak istediğiniz yeri belirleyin ve rezervasyonu tamamlayın. Yapmanız gereken ayrıca bir şey yok.

  • Booking tarafından garanti edilen indirim tutarı, konaklama tarihi sonrasını takip eden 14-30 gün içerisinde kartınıza yatırılacaktır.

  • Yukarıda görüldüğü gibi 1.rezervasyon için iade onaylanmış ve yolda.

  • Bu aşamadan sonra kartınıza Booking indiriminiz 12-15 gün içinde yüklenecektir.

  • ikinci rezervasyon için paranız yatırılmış. Hesabınızı kontrol ederseniz göreceksiniz.

Booking İndirim Kodu 2021

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın en büyük seyahat e-ticareti şirketlerinden biri haline geldi. Booking.com, dünya çapında 70 ülkedeki 198 ofiste 17.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Booking.com’un 40’tan fazla dilde kullanabileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamaları dünya çapında toplamda 28.371.035 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 147.424 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

Platformumuzda her gün en az 1.550.000 geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Dolayısıyla iş ya da eğlence için seyahat etmeleri fark etmeksizin müşteriler fiyat eşitleme sözümüzün de desteğiyle rezervasyon ücreti olmadan Booking.com’da ideal konaklama tesislerini anında, hızlıca ve kolaylıkla rezerve edebiliyorlar. Müşteri deneyimi ekibimiz aracılığıyla müşteriler gece ya da gündüz istedikleri zaman 40’tan fazla dilde yardım ve destek almak için Booking.com’a 7/24 ulaşabilirler.

Booking.com tarafından kullanıcıları teşvik etmek için yayınlamış Booking Kupon Kodu kampanyaları ile en ucuz otel rezervasyonu sağlıyor. İlk defa üye olan ve ilk defa kupon kodu ile rezervasyon yapanlara seçtikleri tutarı tatil dönüşü 14-30 gün içerisinde kartınıza iade etmektedir.

Booking indirim kodları ile 1 hesap 1 defa ödül alır. Rezervasyon aşamasında iade alacağınıza dair uyarı çıkacaktır ama sonuç olarak iade alamayacaksınız.

Türkiye'de bazı bankalar çok hızlı paranızı hesabınıza yansıtırken, bazıları çok sorunlu ve uzun bir bekleme süresi vardır. Bu yüzden hangi bankayı kullandığınız önemli.

En Hızlı Hesaba işlem yapan Bankalar Sırası ile:

1- Akbank Neokart (2 Gün)

2-Akbank Kredi Kartı (3 Gün)

3-CepteTeb Kredi Kartı (4 Gün)

4-Enpara Kredi Kartı (4 Gün)

5-İş Bankası Kredi Kartı (4 Gün)

En Yavaş Hesaba işlem yapan Bankalar Sırası ile:

1- Halkbank Paraf Kart (32 Gün ile Rekor!!!)

2- Ziraat Bankası (7 Gün)

Bu 2 banka harici pekte sorunlu bankaya denk gelmedim. Yukarıdaki bilgiler tamamen kendi deneyimlerim sonucu oluşturulmuştur. Kurumların talepleri olursa ilgili belgeleri sunabilirim.

Booking.com indirimleri 10 defa kullanılmak üzeri tasarlanmıştır. Bu nedenle kullanmadan önce Booking link sahibine kesinlikle uygun olduğunu sorun. Gezilecek Yollar ekibi olarak indirim linklerini sürekli güncel tutuyoruz.