Bolt İndirim Kodu

Dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan Bolt.eu taksi seçenekleri ile en hızlı ve en ucuz yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Bolt’un en iyi tarafı gideceğiniz iki noktayı belirlediğinizde sürpriz fiyatlar ile karşılaşmadan en uygun fiyatlı yolculuk yapacağınızı bilmek oluyor. Böylece klasik taksiler’de yaşanan acaba uzun yoldan mi gideriz, acaba gece tarifesi mi var gibi sorulardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Üstelik Bolt üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonu için 15 TL Bolt indirim kodu veriyor. Her hafta yenilenen Taksi indirim kodları için ziyaret edin!

Bolt Kupon Kodu

Bolt 15 TL İndirim Kodu

İlk defa Bolt uygulaması kullanın 15 TL indirim kazanın.

  • 1- Sağ alt köşedeki indirim butonuna tıklayın.

  • 2- Bolt 15 TL indirimi otomatik olarak uygulanacağı özel bir bağlantı ile site açılacak.

  • 3- Kendiniz için hesap oluşturma adımlarını takip edin ve Bolt’a üyeliğinizi tamamlayın.

15 TL İÇİN TIKLA

Bolt İndirim Kodu

Bolt 15 TL İndirim Nasıl Alınır?

  • Bolt.eu tarafından başlatılan yeni üyeler için 15 TL indirim kodlarına bakın, şartları ve koşulları okuyun.

  • Bolt.eu kampanyası ilk defa üye olan kullanıcıları teşvik etmek için 10ZŁ indirim sağlar. Bu tutar yaklaşık olarak 15 TL eşittir.

  • Gideceğiniz iki noktayı belirleyin, size sunulan tüm seçenekler arasından uygun olanı seçin ve taksi çağıracağınız noktayı işaretleyin.

  • Bolt tarafından sunulan indirim tutarı toplam ücretten otomatik olarak düşecektir. Sadece geri kalan tutarı ödeyerek yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bolt İndirim Kodu

Daha önce Taxify olarak bilinen Bolt uygulaması, Avrupa’nın önde gelen ulaşım platformudur. Şirketin misyonu, kentsel seyahati daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir kılmaktır. Markus Villig tarafından kurulan Bolt, 2013 yılında hizmet vermeye başladı. Kısa sürede TransferWise kurucu ortağı Taavet Hinrikus gibi yatırımcılarla dünyanın en hızlı büyüyen ulaşım platformlarından biri olmayı başardı.

Bolt İndirim Kodu

Uygulamayı indirdikten sonra ilk defa üye olan kullanıcılar, ilk seyahatleri için indirim oranını kullanılabilir. Ödeme sayfasında sağlanan indirimi göreceksiniz. Katılmak için üyeler, Bolt.com Şartlar ve Koşulları’nın bir parçası olan bu şartları kabul etmelidir.

Bolt Kupon Kodu

Seyahat Bonusu, veriliş tarihinden itibaren bir hafta içinde kullanılmalı. Bu dönem aralığında kullanılmayan bonuslar otomatik olarak sona erecektir.

Seyahat Bonusunu kullanmak için herhangi bir minimum toplam sepet fiyatı bulunmamakta.

Tavsiye Programından kazanılan Seyahat Bonusu başka promosyon veya tekliflerle birleştirilemez

Seyahat Bonusu yalnızca promosyon amaçlı verilen kuponlardır. Bu kuponların nakit değeri yoktur ve nakde çevrilemez.

Bolt Promosyon Kodu

Tavsiye Edilenler aynı kişiler birden fazla Bolt Hesabı oluşturduysa Seyahat Bonusu kazanılmayabilir. (Bu madde kesin bir hüküm belirtmediği için uygun koşullarda tekrar bonus alabilirsiniz.)